Kelias į žvaigždes 4. Agonija tęsiasi

>> 2008 m. balandžio 14 d., pirmadienis

Tikėjausi, kad šito nebebus, bet LNK nusiteikusi mušti rekordą. Nors ir be Valinsko, nors ir su krentančiu projekto populiarumu, televizija skelbia atranką į "Kelią į žvaigždes 4". Vajej...

Neišpardavus pakankamai bilietų vienas po kito atšaukinėjami "Kįž 3" Padėkos turo koncertai, nors per LNK desperatiškai transliuojami reklaminiai filmukai, kur vadinamieji keliečiai priverstinai šypsodamiesi kviečia į savo pasirodymus. Daugumos dalyvių veidai ir balsai jau seniai susipainiojo tarpusavyje, ką jau kalbėti apie melodijas, jei dalį apskritai galima pavadinti melodijomis. Grečiausiai privardinčiau dar galybę panašių faktų, jei būčiau labiau susipažinęs su šio itin populiaraus muzikinio realybės šou istorija. Štai toks tas pamatas, ant kurio LNK ketina statyti ketvirtojo "Kelio į žvaigždes" namą.

Būtų žavu, jei nors jau plytos ar bent jau skiedinys būtų naujoviškas - kuriamos originalios melodijos, dainos tekstų žodžiai neprieštarautų priedainių eilutėms, o muzika iš tiesų būtų svarbiau už smulkias intrigas. Deja, esu nusiteikęs pesimistiškai.

Tiesa, nešališkumo dėlei turiu paminėti, kad oficialiame "Kįž" puslapyje pateikiama apklausa, kur žiūrovų klausiama, kuris "kelias" jiems labiausiai patiko. Tuo metu, kai ten užklydau aš, daugiausiai balsų buvo surinkęs "Kelias į žvaigždes 3" (968), vos keliais balais aplenkęs "Kelią į žvaigždes 1"(947). Smarkiai atsiliko "Kelias į žvaigždes 2" (585), nors vienas jo nugalėtojų Radži dar dabar yra bene dažniausiai LNK švytuojantis veidas, praktiškai neetatitinis laidų vedėjas arba amžina įvairaus žanro laidų tema. Šios apklausos objektyvumu verčia abejoti tai, kad ją atlieka pati LNK, be to, tame puslapyje lankosi daugiausia Kįž gerbėjai ir greičiausiai tie, kuriems ir po trečio "Kelio į žvaigždes" sezono jis dar neatsibodo. Tačiau galime neabejoti, kad jei LNK ryžosi dar kartą imtis šito reikalo, jau paskaičiuota, kad tai apsimokės. Na, bent jau tikrai bus parūpinta pakankamai dalyvių ir "žvaigždžių" kitoms LNK laidoms. Savireklamos technikas ši televizija puikiai ištobulinusi.

Tada nelabai geba pradžiuginti ir tokie A.Valinsko argumentai, kad pirmajame šou tarp nugalėtojų buvo Vilija, o antrąjį laimėjo Merūnas - tikrai talentingi žmonės. Tada šiek tiek kitomis akimis žiūrisi šis Delfi videoreportažas, pavadintas "Kur rieda Lietuvos muzikos dviratukas?"

2 komentarai (-ų):

Anonimiškas pirmadienis, balandžio 14, 2008 9:44:00 popiet  

žinai, dabar įtemptai galvoju, kas gi laimėjo tą trečiąjį kįž.. niekaip nesugalvoju :) gal dėl to, kad ne fanas :) bet turiu tave pataisyti: atrodo, kad pirmąjį lyg ne Vilija laimėjo.. o gal.. o kas supaisys.. norėjau pasakyt tik tiek, kad ir aš nuo šios naujienos sublogavau :)

cgedas antradienis, balandžio 15, 2008 11:39:00 priešpiet  

Taip, sorry, pirmąjį iš tiesų laimėjo A.Rimiškis. Vilija buvo antra. Na, bet ji vis tiek buvo tarp nugalėtojų.

Anyway, matai, aš irgi ne itin fanas, tai...

Rašyti komentarą

  © Blogger template Digi-digi by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP