Jeckau Pleckau, tai bėda - jau dvylikė valanda...

>> 2007 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis

Šiandien nutiko pora nuostabių dalykų. Tačiau nutiko ir vienas dalykas, kurį kažkodėl norėtųsi vertinti ironiškai. Netrukus turbūt prasidės, o gal jau ir prasidėjo, tas taškymasis sentimentais, kurio užslėptas tikslas dažniausiai būna liaupsintojų pasimėgavimas savimi ir noras pasišildyti velionio šlovės spinduliuose. Vis dėlto įdomiausia, kaip ši situacija atrodytų pačiam K.Vonnegutui ir leidžiu sau spėti, jog šiuo atveju jis pasitelktų Kilgorą Troutą, nors gal greičiau Bokononą. „Galiu pasakyti bet ką, kad tik būtų linksma, dažnai netgi pačiose siaubingiausiose situacijose", - kartą pareiškė vienas unikaliausių pasaulio rašytojų. Tačiau šios situacijos jis turbūt nelaikytų "pačia siaubingiausia".
Anyway, pagarba šiam žmogui, ir ne vien už fantastiškus tekstus. Juk jis dar XX amžiaus viduryje aprašė, kaip "Skerdyklos Nr.5" herojus Bilis su kartu iš Žemės pagrobta porno žvaigžde gyveno Tralfamadoro planetos zoologijos sode, stikliniame kambaryje. Kai kas tai siūlo lyginti su akvariumais ir panašiais realybės šou. Arba vienas pagrindinių K.Vonneguto leitmotyvų - ketvirtasis matmuo, t.y. laikas ir kelionės juo. Ar tai neprimena time shifting technologijos, leidžiančios šiuolaikinės TV žiūrovui keliauti per televizijos kanalų siūlomą programą taip, kaip jis nori?

3 komentarai (-ų):

Viktoras penktadienis, balandžio 13, 2007 9:57:00 priešpiet  

Gal ir nepatikėsi, kolega, bet šianakt bais buvau įsigilinęs į bakalaurinį apie elektroninę erdvę, ebenruomenes ir visa kita.
Miegot nuėjau... anksti ir jau snausdamas gavau tokio turinio SMS:
"E-bendruomenės nieko nesukuria. Lieki tuščiomis rankomis. Esame čia žemėje tam, kad bimbinėtume. Netikėkit, jei kas tvirtins jums ką kita. Vonegutas".
Tai dabar nebežinau ką galvot...
V.

cgedas penktadienis, balandžio 13, 2007 10:55:00 priešpiet  

O numeris buvo lietuviškas, amerikietiškas ar apskritai iš anapus?:)
Žinai, kame čia bėda? Lietuvoje neseniai išleista jo straipsnių, intervų ir kitaip išsakytų minčių rinktinė "Žmogus be tėvynės". Matyt, kažkas iš superinteligentų ėmė ir nusipirko...
Kita vertus, jeigu "E-bendruomenės nieko nesukuria", tai neverta ir kreipt dėmesio į masiškai siunčiamas trumpąsias žinutes...:)

Anonimiškas pirmadienis, birželio 03, 2013 7:25:00 priešpiet  

Yesterday, while I was at work, my sister stole my apple ipad and
tested to see if it can survive a twenty five foot drop, just so
she can be a youtube sensation. My apple ipad is now destroyed and she has 83 views.
I know this is entirely off topic but I had to share it with
someone!

Also visit my web page Http://www.wildpartygirls.org

Rašyti komentarą

  © Blogger template Digi-digi by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP